Zaproszenia ślub, chrzest itd.

Podziękowania dla gości, winietki, zawieszki…

Ręcznie wykonane podziękowania dla gości – ślub i wesele

Fantastyczne wesele wymaga równie fenomenalnego zakończenia! Nasze podziękowania dla gości weselnych w formie drewnianej pamiątki sprawdzą się w tej roli. Taka dekoracja z imionami pary młodej i napisem „dziękujemy za przybycie” oznajmi więcej, niż tysiąc słów. To również wygodny gadżet – to naturalnie dzięki umieszczeniu magnesu na jego odwrocie.

Sklep z podziękowaniami dla gości

Dajemy też do wyboru wiele grafik, jakie umieścimy na powierzchni dekoracji. Dajemy przeróżne, zarówno współczesne, jak również klasyczne motywy – dzięki każda para odnajdzie coś porządnego. Continue reading „Ręcznie wykonane podziękowania dla gości – ślub i wesele”

Spersonalizowane podziękowania dla gości – tanio

Każda rodzina mocno obchodzi dzień Chrztu Świętego nowo narodzonego jej członka. Można uroczystość inkrustować jeszcze bardziej dziękując gościom za przybycie miłym podarkiem. Widoczne tu podziękowanie z magnesem z pewnością sprawdzi się jako eleganckie podziękowania.

Podziękowania z okazji chrzcin

Zrobione z drewna, jest jeszcze bardziej wyjątkowe dzięki możliwości personalizacji, dając nie tylko śliczną ozdobę, lecz i przydatne w każdej kuchni akcesorium. Zapewniamy właściwe wykonanie, natomiast sam motyw gołębia lub serca będzie prezentował się ściśle mówiąc uroczo! Continue reading „Spersonalizowane podziękowania dla gości – tanio”

Wyjątkowe i ładne podziękowania dla gości na roczek

Estetyczne oraz użyteczne – te podziękowania dla gości z okazji roczku dziecka są kapitalne! Gorąco zapraszamy do wyboru kształtu oraz motywu, jak także nadesłania nam celem personalizacji imienia i daty.

Tanie podziękowania urodziny

Dzięki temu roczek będzie jeszcze bardziej celebrowany! Umiejscowiliśmy z tyłu każdej ozdoby magnes, dla jej przydatnego wykorzystania – co doceni każdy z obdarowanych gości. Taka w rzeczy samej wysokiej jakości pamiątka dostępna w interesującej cenie, pozwoli wszystkim gościom wspominać to ważne wydarzenie przez długi czas. Continue reading „Wyjątkowe i ładne podziękowania dla gości na roczek”

Pamiątkowe podziękowania dla gości z okazji komunii

Chwila przystąpienia dziecka do Pierwszej Komunii Świętej to bardzo znacząca uroczystość dla całej familii. Miłą praktyką jest podziękowanie przybyłym gościom za uczestnictwo w wspólnej uroczystości. Takiego podziękowania na komunię nie trzeba daleko wypatrywać – nasze nadaje się do tego znakomicie.

Komunia gotowe podziękowania

Figurka w kształcie serca lub ewentualnie gołębicy jest to właśnie dzięki personalizacji jeszcze bardziej szczególna. Co więcej, jest nie tylko dekoracyjną pamiątką, lecz też ogromnie urokliwym magnesem – a tych jakkolwiek przenigdy za dużo w każdym gospodarstwie domowym. Continue reading „Pamiątkowe podziękowania dla gości z okazji komunii”