Zaproszenia ślub, chrzest itd.

Podziękowania dla gości, winietki, zawieszki…

Pamiątkowe podziękowania dla gości z okazji komunii

Chwila przystąpienia dziecka do Pierwszej Komunii Świętej to bardzo znacząca uroczystość dla całej familii. Miłą praktyką jest podziękowanie przybyłym gościom za uczestnictwo w wspólnej uroczystości. Takiego podziękowania na komunię nie trzeba daleko wypatrywać – nasze nadaje się do tego znakomicie.

Komunia gotowe podziękowania

Figurka w kształcie serca lub ewentualnie gołębicy jest to właśnie dzięki personalizacji jeszcze bardziej szczególna. Co więcej, jest nie tylko dekoracyjną pamiątką, lecz też ogromnie urokliwym magnesem – a tych jakkolwiek przenigdy za dużo w każdym gospodarstwie domowym. Continue reading „Pamiątkowe podziękowania dla gości z okazji komunii”

Dobrej jakości podziękowania dla gości

W naszej ofercie znaleźć można efektowne, oryginalne, modne i praktyczne drewniane serduszka, które pełnią rolę upominku dla gości. Okazji do obdarowywania najbliższych nie brakuje. Jednym z powodów jest uczestnictwo w Pierwszej Komunii Świętej. Jeżeli chcesz podziękować swoim gościom, jeżeli szukasz oryginalnego upominku, wybierz nasze drewniane serduszka, które sprzedajemy w mocno konkurencyjnych cenach.

komunia

Kliknij tutaj i zobacz inne wzory

Cena już od 1 zł bez koperty lub 1,25 zł z kopertą
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro