Zaproszenia ślub, chrzest itd.

Podziękowania dla gości, winietki, zawieszki…

Zaproszenia ślubne śmieszne

Ślubne zaproszenia są oferowane w naprawdę dużej ilości wzorów i motywów. Klasyczne, nowoczesne czy retro – kuszą swoją niezwykłością i wyglądem. Obecnie coraz więcej par zamierza zorganizować swoją uroczystość z humorem, czego pierwszym objawem będą śmieszne zaproszenia ślubne.

wesele
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Oczywiście wybierając takie rozwiązanie pamiętać trzeba o paru dość istotnych sprawach. Przede wszystkim, dawane gościom zaproszenia ślubne z humorem również powinny być bardzo starannie wykonane, można pozwolić sobie na trochę luzu przy samym wzorze, natomiast pozostałe elementy muszą trzymać odpowiedni poziom. Następnym aspektem jest wybór motywu na zaproszeniu, może to być przykładowo nawiązanie do zainteresowań czy hobby czy jakiejś romantycznej, wspólnie przeżytej przygody.

Pamiętać także należy o tym, że niektórym gościom, zwłaszcza starszym, takie zaproszenia ślubne śmieszne mogą się po prostu nie spodobać, a czasem stać się wręcz przyczyną niezadowolenia. Z takich też powodów ich przekazaniem należy się dobrze zastanowić, czy kogoś po prostu nie urażą swoją formą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *